SPECIALISTKA/SPECIALISTA NA DOPRAVNÍ INŽENÝRSTVÍ

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( SPECIALISTKA/SPECIALISTA NA DOPRAVNÍ INŽENÝRSTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Děčínská č.p. 717/21, Střekov, Ústí nad Labem.
NÁPLŇ PRÁCE - uplatnění znalostí a dovedností
zajišťování dopravních průzkumů, včetně jejich následného vyhodnocení a implementace v rámci dopravních staveb
posuzování kapacity křižovatek, včetně doporučení pro jejich úpravu
zpracování nových a úprava stávajících signálních plánů světelně řízených křižovatek
zpracování dopravních modelů silniční sítě
zpracování mikrosimulace v rámci prezentace zjištěných dopravně inženýrských údajů
prezentace výstupů zákazníkům
POŽADUJEME - znalosti, schopnosti a dovednosti
SŠ, VŠ vzdělání v oboru dopravních staveb, absolventy zaškolíme, praxe v oboru výhodou
specializace na pozemní komunikace
schopnost samostatné práce - po zapracování samostatné vedení zakázek
znalost práce v softwaru PTV Vissim a PTV Visum výhodou
znalost cizího jazyka AJ/NJ
ŘP skupiny B
NABÍZÍME - benefity a motivace
zázemí stabilní společnosti
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
osobní přístup a podporu kolegů
zajímavou, odpovědnou a pestrou práci
profesní růst a podporu rozvoje osobnosti
školení a vzdělávání v rámci interního systému rozšiřování vědomostí
odměňování v závislosti na vlastním nasazení
širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (stravenky, sport, kultura, jubilea, aj.)
Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Volné místo specialistka/specialista na dopravní inženýrství pro lokalitu Ústí nad Labem.