Finanční referent/ka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Finanční referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Horova 1340/10, 400 01 Ústí nad Labem
Požadavky:
střední vzdělání s maturitní zkouškou, nebo vyšší odborné vzdělání v libovolném oboru
práce s programem EDS/SMVS a EKIS (SAP) výhodou, předchozí zkušenost na obdobné pozici
vítána
schopnost vysokého pracovního nasazení
komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost,logické myšlení, týmový
přístup
standardní uživatelská znalost práce na PC - MS Office
řidičský průkaz skupiny B
trestní bezúhonnost
Hlavní náplň činnosti:
zajišťování financování organizace (agendy finančních zdrojů, úvěrové agendy, zúčtovacího a
platebního styku),
znalosti a orientace v oblasti majetkové správy se zaměřením na pořizování investičního druhu
majetku,
obecné znalosti v oblasti zveřejňování smluvních vztahů.
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou v délce trvání 1 roku se zkušební dobou 3 měsíce
pružná doba služby s týdenní základní dobou služby 40 hodin
5 týdnů dovolené + 5 dní indispozičního volna
platové rozpětí v rámci 9.platové třídy od 17.360,- Kč do 26.110,- Kč dle nařízení vlády č.
341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
+ možnost osobního příplatku po zapracování
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné pracovní místo k přihlášce:
písemnou přihlášku do výběrového řízení
profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání

V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude