STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Vazební věznice Liberec vyhlašuje v souladu s ustanovením § 22 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na obsazení služebního místa:

(služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení strážmistr)

Zákonné a další požadavky:
? minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
? zdravotní, osobností a fyzickou způsobilost k výkonu služby
? trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
- tarifní třída 2. - od 22.300,- Kč (po základní odborné přípravě 3. TT od 23.900,- Kč).
- zvýhodněné stravování (zajištěno ve vazební věznici).
- příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na kulturní a sportovní vyžití, apod.

Místo služebního působiště: Místní jednotka JS při OS Jablonec nad Nisou

Předpokládaný termín nástupu na služební místo: 1. 5. 2018

Náležitosti písemné přihlášky:
- strukturovaný životopis,
- písemná žádost občana o přijetí do služebního poměru k bezpečnostnímu sboru,
- fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání,
- souhlas se soustřeďováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a to prostřednictvím prohlášení ve znění: Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na místo strážný JS.

Termín doručení písemné přihlášky k výběrovému řízení: 15. 4. 2018
Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu:
Vězeňská služba České republiky, Vazební Vě