Referent/ka v objednávkové kanceláři

  • Kladno

Pracovní místo ( Referent/ka v objednávkové kanceláři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Příjímání objednávek - telefonicky, faxem, emailem. Zadávání dat do PC.
HPP na dobu určitou (záskok za rodičovskou dovolenou).

Požadujeme: příjemné vystupování, výborné vyjadřování, trpělivost, pečlivost, práce s PC.

Nabízíme: 5 dní dovolené navíc, zvýhodněné telefonování v zaměstnaneckém programu, dotované obědy, dotované výrobní produkty.

Osobní setkání možné každé ÚTERÝ mezi 10:00 - 12:00 hod. Jiný termín možný po předchozí telefonické domluvě.
Volné místo referent/ka v objednávkové kanceláři pro lokalitu Kladno.