Strojvedoucí

  • Kladno

Pracovní místo ( Strojvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
- Řízení a obsluha hnacího vozidla (lokomotivy) na vlečce
- Provádění činností při vedení vlaku
- Vedení evidence hnacího vozidla

Místo výkonu práce: KLADNO - Areál bývalé huti Koněv (bližší informace podá Mgr. Vyplel - emailový kontakt).

Požadujeme:
- Vyučen / ÚSO vzdělání nejlépe elektrotechnického, strojního, dopravního nebo stavebního zaměření
- Průkaz způsobilosti k řízení drážních vozidel pro motorovou trakci na vlečku
- Licence a doplňkové osvědčení strojvedoucího je výhodou
- Praxi v řízení hnacích kolejových vozidel
- Technické myšlení
- Výborný zdravotní stav

Nabízíme:
- Zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti
- Možnost odborného a profesního růstu
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Systém zaměstnaneckých výhod
Volné místo strojvedoucí pro lokalitu Kladno.