ŘIDIČ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ŘIDIČ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA (C+E)
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,místo výkonu práce Česká republika, denní návrat do místa bydliště
- Náplň práce: řidič vnitrostátní kamionové dopravy, skupina C, E,
- Požadujeme: ZŠ vzdělání, řidičský průkaz C+E, profesní průkaz, karta řadiče
- Nabízíme: příspěvek na telefon, odměny, letní a zimní příspěvek
- V případě zájmu nás kontaktujte po 12. hodině na tel.: 608 904 545, kontaktní osoba: Svatoš Petr nebo na e-mail: ivetasvatosova@seznam.cz
Volné místo řidič/-ka pro lokalitu Hradec Králové.