PPAP Administrátor kvality

  • Karviná

Pracovní místo ( PPAP Administrátor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Kontrola nových produktů na základě výkresové dokumentace
Uvolňování nových produktů do sériové výroby a změn ve výrobě
Koordinace procesu vzorování pro nové i sériové díly v oblasti výroby a kontroly dílů
Řešení neshod před zavedením výroby s aplikačními inženýry a zákaznickým servisem
Zpracování PPAP dokumentace a odesílání zákazníkům
Pravidelný reporting neshod u PPAP dílů
Změnové řízení / evidence změn ve výkresech
Statistika procesu PPAP - počty, rozsah, oblast dodavatelů
Kontrola a uvolňování nových dodavatelských výrobků

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání
znalost a orientace v ISO 9001
zkušenosti QMS - nástroji jakosti a zlepšování
znalost 8D, Pareto, Ishikawa, Flow chart, pFMEA, Control Plan, PPAP, MSA, Lean Manufacturing
znalost práce na PC (MS Office)
pokročilá znalost AJ
dobré komunikační schopnosti
orientace na výsledek, odolnost vůči stresu
zodpovědnost, přesnost a preciznost

Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s více než stoletou tradicí a dlouhodobou pracovní perspektivou
Moderní technologické vybavení
Možnost profesního rozvoje a seberealizace
Příjemné a bezpečné pracovní prostředí
Zajímavé finanční ohodnocení
Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru
Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem
Volné místo ppap administrátor kvality pro lokalitu Karviná.