Servisní technik

  • Brno

Pracovní místo ( Servisní technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem!
Prestižní česká společnost Appec Group, a.s. s mezinárodní působností působící v oblasti balící technologie hledá do svého týmu montážního zámečníka

Náplň práce:
- Kompletace strojů a zařízení z dodávaných dílů
- Opravy, seřízení a zajišťování bezporuchového chodu námi dodávaných strojů ve výrobních prostorách u zákazníků
- Spolupráce při objednávání náhradních dílů
- Občasná práce v noci a ve výškách
- Plnění úkolů souvisejících s pracovním zařazením dle pokynů nadřízeného
Požadujeme:
- AJ, NJ či RJ (mírně pokročilá úroveň)
- Samostatnost a iniciativa
- Technické znalosti na středoškolské úrovni a výše
- Předchozí prokazatelné výsledky na obdobné pozici
- Základní znalost práce na PC, MS Office
- Řidičský průkaz B a ochota cestovat
- Vyřešený servisní případ ke spokojenosti zákazníka
- Denní hlášení a reporty z ukončeného servisu
- Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, odbornou manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu

Hledáme šikovného člověka, který dokáže samostatně pracovat na pracovištích našich zákazníků, nejlépe s praxí z potravinářských provozů.

Nabízíme:
- Stabilní pracovní prostředí
- Hlavní pracovní poměr
- Možnost odborného růstu - profesní vzdělání
- Možnost kariérního postupu
- Odpovídající finanční ohodnocení, prémie
- Příspěvek na stravování
- Služební auto i k soukromému použití
- Multisport benefity
Volné místo servisní technik pro lokalitu Brno.