Programátor/Technolog - Laser

  • Třeboň

Pracovní místo ( Programátor/Technolog - Laser ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
• samostatná práce při přípravě programů pro dělení profilového a plošného ocelového materiálu na kombinovaném vláknovém laseru
• optimalizace výrobní technologie
• příprava podkladů pro nabídky do obchodního oddělení
• aktivní spolupráce v rámci oddělení firmy
POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• výborná orientace v technické a výkresové dokumentaci
• alespoň základní znalost libovolného CAD programu (znalost 3D CAD/CAM BLM Artube a CAD/CAM nesting software – Lantek Expert výhodou)
• tvůrčí myšlení, proaktivní přístup, samostatnost
• schopnost přizpůsobovat se rychlým a častým změnám
NABÍZÍME:
stabilní zázemí rodinné firmy s tradicí od roku 1991; možnost odborného a profesního rozvoje; práci na mezinárodních projektech; moderní pracovní prostředí; příjemný pracovní kolektiv; pozici na plný pracovní úvazek; zajímavé finanční ohodnocení a další sérii benefitů; termín nástupu: ihned/dohodou od 1.4.2018; místo výkonu práce: Třeboň
KONTAKT:
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail jakub.kadlecek@santal.cz
Volné místo programátor/technolog - laser pro lokalitu Třeboň.