Odborný/á pracovník/ce úklidu (pracovník/ce speciálních úklidových prací)

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Odborný/á pracovník/ce úklidu (pracovník/ce speciálních úklidových prací) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: odborný a specializovaný úklid s moderní úklidovou technikou, úklid domácností dle objednávek (čištění koberců strojovou metodou), plánované generální úklidy objektů
- Požadujeme: vzdělání není rozhodující, praxe s úklidem výhodou, místo vhodné i pro OZP - nikoli vyhrazené, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, komunikativnost
- Pracovní úvazek: 40 hodin týdně, nepravidelná pracovní doba (práce dle rozpisu, občasné práce o víkendech)
- Nabízíme: odborné zaškolení v oblasti úklidu a manipulace s odbornou úklidovou technikou, HM + prémiové ohodnocení, stravenky, ošatné
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.)
Volné místo odborný/á pracovník/ce úklidu (pracovník/ce speciálních úklidových prací) pro lokalitu Kroměříž.