LABORANT/KA

  • Milovice

Pracovní místo ( LABORANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní úkoly laboranta jsou odpovědnost za chemické rozbory v předepsaném rozsahu, dle předepsaných postupů a jejich zaznamenávání do evidence;správa způsobilých měřidel a laboratorního materiálu;evidence aktuálních bezpečnostních listů chemikálií a jejich distribuce na jednotlivá výrobní pracoviště.

Naše požadavky na Vás: VŠ nebo SŠ chemická nebo chemicko-technologická,znalost AJ či NJ;ochota se dále vzdělávat;řidičský průkaz sk. B;ochota směnovat (ranní, odpolední směna)

Nabízíme: příležitost být u rozjezdu zcela nové výroby - budeme využívat nejnovější technologie eloxování;potřebná školení;příspěvek na stravování;5 týdnů dovolené;13.mzda

Kontaktujte nás telefonicky.
Volné místo laborant/ka pro lokalitu Milovice.