Vězeňská služba České republiky Lékař

Lékař

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, atestaci I. stupně ze všeobecného nebo interního lékařství - vhodné i pro lékaře dokončující atestaci, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), znalost práce na PC.
Zařazení do 14. platové třídy, nástupní plat v závislosti na délce započitatelné praxe
Nabízíme: 30 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, ubytování na ubytovně v místě pracoviště, možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, příspěvek na stravování, využití posilovny, sauny, využití zotavoven VS ČR k rekreaci, odměny při životním a pracovním výročí, lékařská péče, příspěvek 8 000 Kč na kulturní a sportovní vyžití, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP.
První kontakt osobně na adrese Věznice Stráž pod Ralskem, Máchova 260, Stráž p. R., v pracovních dnech od 6,30 hod do 15,00 hod, emailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 6,30 hod do 15,00 hod.
Volné místo lékař pro lokalitu Stráž pod Ralskem.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Máchova 260
Město: Stráž pod Ralskem
PSČ: 471 27

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Věra Košťálová
E-mail: vkostalova@vez.spr.justice.cz
Telefon: +420 487 878 213vdoběod6:30-15:00

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky