MECHANIK/-ČKA PNEUSERVISU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MECHANIK/-ČKA PNEUSERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP plný nebo zkrácený na dobu neurčitou, nástup od 1.4.2018
- Náplň práce: jedná se o práci mechanika v moderním pneuservisu, zahrnující výměnu pneumatik a jejich oprav a drobné automechanické práce (geometrie, stěrače, světla…)
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, přiměřenou manuální zručnost, technické cítění, vztah k automobilům, slušné chování a dobré vystupování k zákazníkům
- Nabízíme: nevyučené zaškolíme; odborná, praktická i dovednostní školení; práci ve slušném kolektivu; poskytujeme stravenky
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem či osobně na adrese provozovny od 11:00 do 15:00 hod.
- Kontaktní osoba: Kuthan Jan, tel.: 603 843 535 (volejte od 11:00 - 15:00 hod.), e-mail: pneukuthan@pneukuthan.cz
Volné místo mechanik/-čka pneuservisu pro lokalitu Hradec Králové.