Online marketingový specialista

  • Český Těšín

Pracovní místo ( Online marketingový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
•Správa PPC reklamních systémů (srovnávače, Google Adwords, S-klik)
•Správa sociálních sítí, tvorba obsahu, tvorba a správa placených kampaní (Facebook, Pinterest, G+)
•Tvorba obsahu pro firemní blogy zaměřené na sport a trampolíny.
•Tvorba grafických podkladů (bannery, obsah pro sociální sítě atp.) ve Photoshopu.
•Analýza výsledků práce v Google Analytics a reporting
•Spravování reklam na google a porovnávačích
Požadavky:
•SŠ vzdělání
•Praxe na obdobné pozici je výhodou, ale není podmínkou. Rádi dáme šanci i nadšenému začátečníkovi v oboru s velkou ochotou učit se nové věci.
•Samostatnost a kreativita
•Neustálá ochota učit se novým poznatkům z této dynamicky se vyvíjející se oblasti.
•Komunikativní úroveň polštiny a angličtiny je výhodou.
•Zájem o sport a sportovní vybavení.
Nabízíme:
•Kreativní a samostatnou práci v oblasti online marketingu
•Možnost seberealizace
•Příjemný kolektiv
•Možnost realizace vlastní online marketingové strategie a nápadů
•Odpovídající finanční ohodnocení
•Možnost ihned nastoupit
Volné místo online marketingový specialista pro lokalitu Český Těšín.