technicko-adminidstrativní asistent/ka

  • Plzeň

Pracovní místo ( technicko-adminidstrativní asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše náplň práce:
- příprava podkladů do veřejných výběrových řízení (oceňování soupisů prací)
- příprava podkladů pro realizaci staveb (oslovování a poptávkové řízení subdodavatelů, příprava soupisů prací pro fakturaci, tvorba harmonogramů, administrace objednávek, kompletace smluv o dílo)
- administrativní vedení a dohled nad realizací zakázek (kontrola předložených soupisů prací a PD)
- komunikace se stavbyvedoucími, občasná účast na kontrolních dnech

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání stavebního zaměření, VŠ vzdělání výhodou
- základní znalost výkresové dokumentace
- základní orientace v cenících stavebních prací (ÚRS, RTS), znalost kalkulačních programů (KROS, RTS) výhodou
- pokročilá znalost Office
- pracovitost, týmovost, zodpovědnost, logické uvažování a schopnost samostatného rozhodování
- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:
- práci a zázemí ve stabilní společnosti
- zaškolení a odpovídající podporu pro výkon práce
- příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje i studijního volna
- 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day
- stravné v maximální výši, mobilní telefon, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, program Pro zdraví, občerstvení na pracovišti
- nástupní hrubá mzda 22.000 - 28.000,-Kč, + roční prémie vycházející z hospodářského výsledku firmy v možné výši trojnásobku měsíčního platu
- vhodné pro absolventy
Volné místo technicko-adminidstrativní asistent/ka pro lokalitu Plzeň.