Asistent / asistentka pedagoga

Pracovní místo ( Asistent / asistentka pedagoga ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Základní škola Lány, okres Kladno, hledá asistenta / asistentku pedagoga s okamžitým nástupem.
Nabízíme:
příspěvek na stravování.

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem, prosím, zasílejte na skolaatzs.lany.cz .
Volné místo asistent / asistentka pedagoga pro lokalitu Lány.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Asistent/ka obchodního oddělení - i pro absolventy SŠ! Máte zkušenost z obchodního oddělení? Poradíte si s vyřízením požadavků zákazníka? Máte elán, drive a chuť učit se novým věcem? Potom se přihlaste, ať jste zkušená osobnost anebo absolvent s touhou rozjet svoji kariéru! Úkoly pro Asistenta/ku ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

ASISTENTKA PERSONÁLNÍHO a ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ s NJ Příležitost pro toho, kdo má dobré předpoklady pro práci na administrativní pozici. Není ani tolik podstatná délka předešlé praxe, ale jaké máte schopnosti. Naší podmínkou je komunikace v NJ a to alespoň mailem. Nicméně je důležité, abyste se s ...

Asistentka finančního oddělení Náplň práce - zpracování faktur vydaných a přijatých, párování plateb, upomínky, pomocné administrativní práce. Požadujeme - SŠ s maturitou, nejlépe ekonomického zaměření, praxe v oboru výhodou, zkušenosti se systémem SAP výhodou, znalost NJ nebo ...
JOPP Automotive s.r.o. Velké Meziříčí, Inzerováno déle jak týden