Asistent / asistentka pedagoga

Pracovní místo ( Asistent / asistentka pedagoga ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Základní škola Lány, okres Kladno, hledá asistenta / asistentku pedagoga s okamžitým nástupem.
Nabízíme:
příspěvek na stravování.

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem, prosím, zasílejte na skolaatzs.lany.cz .
Volné místo asistent / asistentka pedagoga pro lokalitu Lány.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Asistentka vedoucího projektů Místo výkonu práce: pracoviště Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: Pracovní doba 40hod týdně, služební cesty POŽADAVKY: znalost práce s pc, perfektní znalost w,ex, komunikace s úřady, při stavebních řízeních, zařizování podkladů ke kolaudacím, uzavírání smluv o ...
K2 invest s.r.o. Chrudim, Inzerováno včera

Asistentka zákaznického centra Požadujeme: * min. SŠ vzdělání s maturitou * komunikativní znalost AJ * dobré komunikační a organizační schopnosti * prozákaznický přístup * znalost MS Office * ŘP sk. B Popis činnosti: * příjem objednávek, zadání do systému, kontrola včasného ...
AG FOODS Group a.s. Velká Bíteš, Inzerováno před 2 dny

Zdravotnický asistent (praktická sestra) Přijmeme zdravotního asistenta do domu pro seniory. Na celý nebo jen částečný prácovní úvazek (vhodné i pro MD) Jedná se o 12ti hodinové směny. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, příplatky na celodenní stravování a příplatky na dopravu. Volné ...
Dům klidného stáří Glossus s.r.o. Luže, Inzerováno před 4 dny