Asistent / asistentka pedagoga

Pracovní místo ( Asistent / asistentka pedagoga ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Základní škola Lány, okres Kladno, hledá asistenta / asistentku pedagoga s okamžitým nástupem.
Nabízíme:
příspěvek na stravování.

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem, prosím, zasílejte na skolaatzs.lany.cz .
Volné místo asistent / asistentka pedagoga pro lokalitu Lány.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Asistent/ka prodeje Do oblíbené pobočky přijmeme asistenta/tku prodeje. Náplň práce: Obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, ...
TURBO PIZZA, s.r.o. Jihlava, Inzerováno včera

porodní asistentka odborná způsobilost dle zákona č. 201/2017 Sb. Osobní kontakt možný o předchozí tel. domluvě. Volné místo porodní asistentka pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace Havlíčkův Brod, Inzerováno před 3 dny

Asistentka ředitele/ Přepážková pracovnice/ Pojišťovací poradce/kyně Místo výkonu práce: Chrudim - Čs. partyzánů 26, 537 01 POŽADAVKY: Komunikativnost, pracovitost, spolehlivost a časovou flexibilitu. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle (8:00 - 17:00) nebo na e-mailové adrese. Volné místo ...
UNIQA pojišťovna, a.s. Chrudim, Inzerováno před 3 dny