finanční účetní

  • Vinařice

Pracovní místo ( finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou - ekonomického zaměření
- vítána praxe v oboru eko. např. běžné účetní operace - účtování přijatých a vydaných faktur; aj.
- znalost PC podmínkou /Word, Excel/
- spolehlivost, pečlivost v pracovním nasazení
- bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav

platové podmínky:
- zařazení dle NV o platových poměrech zaměstnanců; platový stupeň dle dosažené praxe

pracovní doba:
- 6.45 - 15.15
- pracoviště v dosahu MHD

nabízíme:
- vlastní stravovací zařízení
- přidělení finančního limitu z FKSP na rekreaci
- možnost sauny, posilovny a relaxačního cvičení pro ženy v areálu věznice

K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti. U zaslaného životopisu je
bezpodmínečně nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby přijímacího
řízení dle zák. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.
Bližší informace o průběhu přijímacího řízení podá pracovník personálního oddělení věznice telefonicky, případně osobně na kontaktní adrese:

Věznice Vinařice
Mgr. J. Černý
Telefon: 312 291 748;511
email: jcerny@vez.vin.justice.cz
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Vinařice.