REFERENT ODDĚLENÍ MAJETKOVÉ EVIDENCE A DISPOZIC na odboru majetkové správy Magis

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT ODDĚLENÍ MAJETKOVÉ EVIDENCE A DISPOZIC na odboru majetkové správy Magis ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté lze změnit na dobu neurčitoui. Nástup je možný ihned, příp. dle dohody. Platová třída 9. se základním tarifem v rozpětí 17.360,- Kč až 26.110,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) a s poskytnutím ostatních pohyblivých složek platu po zapracování. Zaměstnanecké výhody a benefity jsou garantované kolektivní smlouvou úřadu.
Předpoklady: státní občanství ČR (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou; znalost problematiky správy nemovitostí a předpisů v oblasti převodu majetku, zejména zákona č.128/2000 Sb. o obcích, zákona č.256/2013 Sb. o katastru nemovitostí (katastrální zákon), zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku (věcná práva a smluvní právo) a Registru smluv; dobrá úroveň komunikačních schopností pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; osobnostní předpoklady, pečlivost a důslednost, uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office), řidičský průkaz sk. B. Uvítáme uchazeče s praxí ve veřejné správě při administrativním zajišťování správy majetku územního samosprávného celku a při zpracování návrhů prodejních projektů.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/ .
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/m