PRODUCT MANAGER / PRODUKTOVÝ INŽENÝR

  • Liberec

Pracovní místo ( PRODUCT MANAGER / PRODUKTOVÝ INŽENÝR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- portfolio management, rozšíření a zefektivnění produktového portfolia
- analýza trendů na trhu, shromažďování a stanovení priorit
- systematické pozorování trhu z hlediska nových aplikací, hodnotící prvky,šancí a rizik
- identifikace nových tržních segmentů. Vedení trhu a analýzy cílových skupin
- technická podpora obchodních společností
- výcvik servisu a prodejního personálu
- komunikace technických informací
- technický dozor prodejního personálu
- vývoj školení, prezentací a prodejní dokumentace
- rozvoj prodejní argumentace = zaměření na benefity pro zákazníka
- aktivní podpora obchodních společností, návštěvy zákazníků
- získání výrobců OEM ve spolupráci s místními prodejními organizacemi
- účast na vývoji nových produktů
- zavádění nových produktů na trhu
- analýza kvality, dalšího rozvoje a projektů snižování nákladů
Požadujeme:
- VŠ/SŠ technického směru;
- znalost vakuové technologie / stlačeného vzduchu výhodou
- znalost AJ slovem a písmem podmínkou, znalost NJ výhodou
- zkušenosti z výrobních závodů nejlépe se strojírenskou výrobou
- časová flexibilita, ochota vyjíždět na pracovní cesty do zahraničí
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, asertivita, iniciativa
- ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji
Nabízíme:
- možnost seberealizace a profesního růstu
- perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
- zajímavé finanční ohodnocení
Informace:
Kontakt: 487 070 285; 487 070 202
e-mail: info@buschvyroba.cz; Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz
Volné místo product manager / produktový inženýr pro lokalitu Liberec.