KOORDINÁTOR S NĚMČINOU

  • Liberec

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR S NĚMČINOU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- koordinace zaměstnanců (operátorů na lince) v automotive výrobě
- pravidelná komunikace s pracovníky na zakázce
- aktivní používání německého jazyka
- měsíční zpracování výkazů hodin pracovníků na zakázkách
- příslušná administrativa
- reporting nadřízenému manažerovi
Požadujeme:
- aktivní znalost německého a zároveň českého jazyka je podmínkou
- zkušenosti s vedením a motivací podřízených pracovníků výhodou
- znalost prostředí automotive výroby výhodou
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení
- řidičský průkaz sk. B je podmínkou, aktivní řidič
Nabízíme:
- výborné finanční podmínky
- služební vozidlo, notebook, telefon i pro soukromé účely
- příspěvek na ubytování, nebo možnost zajištění ubytování (podpora v relokaci)
- stravenky, sick days
- pružnou pracovní dobu
- smlouvu na plný pracovní úvazek
- zaškolení na pozici
- podporu a coaching
- přátelský kolektiv spolupracovníků
- lokalita působnosti: Liberec resp. Německo
Pokud máte o uvedenou pozici zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na mkr@manageer.com.
Volné místo koordinátor s němčinou pro lokalitu Liberec.