Průmyslové systémy s.r.o.

instalatér

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny
stravenky
kontakt:e-mail: kamila.hornikova@nandemokandemo.cz
Volné místo instalatér pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: instalatér

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Průmyslové systémy s.r.o.
Ulice: Husova 733
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kamila Horníková
E-mail: kamila.hornikova@nandemokandemo.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Průmyslové systémy s.r.o.