Sittardia s.r.o.

Marketingový obchodník

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456
438 01 Žatec 1
nástup dohodou. Náplň práce:
Vyhledávání obchodních příležitostí v B2B, Zjišťování potřeb zákazníka. Telefonní hovory
Realizace
Spolupráce s projektovými manažery
Orientace na nabídku Store Designu, POS a POP, produktů velkoplošného tisku
Upřednostňujeme:
Obchodního ducha. Komunikativnost
Schopnost ptát se, odhalit klientovy potřeby
Zájem o Store Design, grafiku, tiskové technologie
Znalost metody SPIN výhodou
Nabízíme:
Fixní odměnu a provize ze získaných zakázek
Notebook, telefon a automobil ke služebním účelům
Profesní růst. Spolupráci se středně velkými a velkými firmami po celé ČR
Nápoje na pracovišti zdarma
Zázemí pro oddych - zahrada, sportovní vyžití
Práci na pracovišti i v terénu
kontakt po, stř. čtv. 7,30 - 15,30 hod telefonicky na č. 474532040, nebo email: martin.kaderavek@sittardia.cz
Volné místo marketingový obchodník pro lokalitu Žatec.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Marketingový obchodník

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: Sittardia s.r.o.
Ulice: Zeyerova 1456
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Martin Kadeřávek
E-mail: martin.kaderavek@sittardia.cz
Telefon: +420 474 532 040

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sittardia s.r.o.