Vrátný

  • Bruntál

Pracovní místo ( Vrátný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pravidelné pracoviště: Zahradní 19, Bruntál

Požadujeme:
- osobu se zdravotním postižením ( osoba invalidní, osoba zdravotně znevýhodněná)
- trestní bezúhonnost
- samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou od 1.4.2018 do 31.10.2018
- platové ohodnocení dle NV 341/2017 Sb., plat.třída 2, plat.stupeň 12 (14 330,- Kč),
příplatek za směnnost 600,- Kč, zákonem stanovené příplatky (práce SO,NE, svátek,
práce v noci)
- zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy

Termín nástupu: 1.4.2018

Bližší informace na tel.č. : 731 403 286 - Bc.Haluška, 555 539 538 - p.Filipová

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete přihlášku doplněnou profesním životopisem a kopií dokladu o zdravotním postižení na adresu - SSMSK, stř.Bruntál, Zahradní 19, 792 01 Bruntál, nebo na e-mail jana.filipova@ssmsk.cz nejpozději do 26.3.2018.
Z : 14.3.2018
Volné místo vrátný pro lokalitu Bruntál.