Obchodní referent na telefonu - DPP, DPČ

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( Obchodní referent na telefonu - DPP, DPČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud se chcete podílet na jedinečném projektu ve zdravotnictví a stát u zrodu globální služby na trhu, hledáme právě Vás. Vaší náplní práce bude komunikace se zákazníky z řad lékařů. Požadujeme perfektní komunikační schopnosti, obchodního ducha, tah na branku, ochotu pracovat a vzdělávat se. Dále očekáváme perfektní znalost práce s počítačem. Nabízíme jistotu pravidelného výdělku s bonusovým ohodnocením (zaručená fixní mzda a bonusy za plnění výkonů), možnost kariérního růstu, moderní pracovní prostředí, super kolektiv, six days a spoustu dalších výhod. O své zaměstnance se náležitě staráme (pitný režim, flexipassy, firemní párty, příspěvky na kulturu, služby, …) a rozvíjíme jejich silné stránky prostřednictvím odborných školení a kurzů. První měsíc formou brigády na DPP, po zapracování a ověření schopnosti uchazeče přechod na HPP s nástupní mzdou 20 000 Kč.
První kontakt emailem nebo telefonicky 8,00 - 15,00
Volné místo obchodní referent na telefonu - dpp, dpč pro lokalitu Velké Meziříčí.