UKLÍZEČKA/UKLÍZEČ - HOSPODYNĚ/HOSPODÁŘ

  • Kroměříž

Pracovní místo ( UKLÍZEČKA/UKLÍZEČ - HOSPODYNĚ/HOSPODÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- pomocník/ce do lázní v Kroměříži - profesionální úklid v lázních vč. praní, vaření a příprava rautů na školeních (ve zdravém životním stylu), celkové udržení pořádku v obchodních prostorech, Nutná časová flexibilita a ochota práce navíc za příslušnou odměnu, Fyzicky náročnější práce
- Požadujeme: Vyučení, Samostatnost, Spolehlivost a diskrétnost, Pečlivost, Časovou flexibilitu
- Nabízíme: Práci v exkluzivním prostředí, Zaměstnanecké bonusy v podobě produktů a různé zaměstnanecké výhody, nástup možný ihned, pracovní doba od 8:00-17:00 hod. Po-Pá, popř. dle domluvy
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lazne@tarani.cz
Volné místo uklízečka/uklízeč - hospodyně/hospodář pro lokalitu Kroměříž.