POMOCNÝ/Á PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Ostrov

Pracovní místo ( POMOCNÝ/Á PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Kubínová Lenka, tel.: 727925741, e-mail: vedouci.nzdmostrov.svetlozs@seznam.cz

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík, spolehlivost a zodpovědnost.
Stručný motivační dopis spolu s životopisem zasílejte prosím na: vedouci.nzdmostrov.svetlozs@seznam.cz, do předmětu e-mailu uveďte VŘ 03/2017
Zájemci o pozici budou pozvání písemně k výběrovému řízení, které proběhne 13. 4. 2018 v prostorách NZDM Ostrov.

Nabízíme:
- Plný pracovní úvazek (mzda 12 200)
- Zaměstnání v zavedené organizaci
- Možnost dalšího profesního a mzdového růstu
- Supervize
- Kreativní práci s dětmi a mladými lidmi
- Benefity
Volné místo pomocný/á pracovník/ce v sociálních službách pro lokalitu Ostrov.