SKLADNÍK/CE

  • Staré Město

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:13/3/2018 a:30/4/2018
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní doba pondělí až pátek: ranní 6-14.00 hod., odpolední 14-22.00hod.
Požadujeme:
- praxe min. 1 rok
- průkaz VZV
- dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost ( vyžadován výpis z rejstříku trestů )
- základní znalost práce s počítačem, e-mailová komunikace
- schopnost číst výkresovou dokumentaci a ovládání PDA - výhodou
Náplň práce:
- skladník materiálového skladu, příjem / výdej artiklů pomocí PC/PDA, manipulace VZV,
NZV technikou, pravidelné inventury, běžná skladnická činnost
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení + prémie, 2x ročně flexi pasy
- zvýšení mzdy po zapracování
- nástup možný ihned
- prémie, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.
Volné místo skladník/ce pro lokalitu Staré Město.