TECHNIK/-ČKA 3D MĚŘENÍ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( TECHNIK/-ČKA 3D MĚŘENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• obsluha souřadnicového měřícího stroje (SMS) s využitím stávajících měřicích programů
• samostatná příprava programů a jejich správa
• analýza výsledků měření, vyhodnocování korekcí pro CNC obráběcí stroje, přímá interakce s procesem obrábění
• kontrola obrobků ručními měřidly, výpomoc s obsluhou dalších měřicích zařízení
Požadujeme:
• SŠ / VŠ vzdělání v oboru strojírenství, případně v jiném technickém směru
• orientace v technické dokumentaci a CAD systémech
• zájem o techniku, obráběcí a měřicí stroje
• chuť vzdělávat se a zdokonalovat se, chuť pracovat a řešit problémy
• manuální zručnost, chuť zdokonalovat a optimalizovat procesy, aktivní přístup
Uvítali bychom, ale není podmínkou:
• zkušenosti s obsluhou a programováním SMS (SW Calypso)
• znalost CAD/CAM systémů a metrologie, přehled o technologiích CNC obrábění
Nabízíme:
• práci na 1 směnu v malém kolektivu s dobrými mezilidskými vztahy, čisté pracovní prostředí, kompletní zaškolení, trvalou podporu a pomoc při řešení úkolů
• špičkové technické vybavení, velmi pestrou pracovní náplň v rámci vývoje procesů obrábění a prototypové výroby
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
• pomoc s ubytováním
• systém benefitů a odměn
Volné místo technik/-čka 3d měření pro lokalitu Nová Paka.