Junior produktový manažer

  • Březová

Pracovní místo ( Junior produktový manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již 25 let.

Náplní práce bude:
- Komplexní péče o svěřené portfolio produktů
- Komunikace s dodavateli i zákazníky (firmami)
- Poskytování odborných informací obchodním partnerům
- Nákup zboží, tvorba cen, optimalizace skladových zásob
- Marketingová podpora svěřených prodůktů
- Úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy

Požadujeme:
Hledáme kandidáta, který:
- Rád komunikuje s lidmi - umí navázat dobrý vztah se zákazníky, dodavateli
- Je spolehlivý, pracovitý, samostatný, přemýšlí logicky v souvislostech a umí dotahovat věci do konce
- Má min SŠ, ŘP B, znalost AJ - alespoň mírně pokročilá
- Zájem o IT

Nabízíme:
- Profesní rozvoj a vzdělávání formou školení, možnost profesního růstu
- Prostor k uplatnění svých nápadů a znalostí
- Příjemné neformální pracovní prostředí
- Zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, stravenky, pružná pracovní doba, Cafeterie Edenred, sick days atd.)
Volné místo junior produktový manažer pro lokalitu Březová.