Mzdová účetní

  • Čkyně

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Aptar Čkyně s.r.o. přijme nového člena do svého HR týmu na pozici Mzdová účetní. (Jde o zástup za mateřskou a následně rodičovskou dovolenou).

Požadujeme:

-min. maturitní zkouška (ekonomické zaměření)
-znalost anglického jazyka (min. B1 - mírně pokročilý)
-praxe v oblasti mzdového účetnictví velkou výhodou

Nabízíme:

-uplatnění v mezinárodní společnosti s 300 zaměstnanci
-pracovní místo v příjemném kolektivu, prostor pro seberealizaci
-kvalitní zaškolení
-stravenky
-příspěvek na dopravu
-bonus za práci bez absence
-25 dní dovolené s 50% příplatkem
-13. mzda (dle délky zaměstnání ve firmě)
-jazykové kurzy v pracovní době(Aj, Nj)
-pravidelná odborná školení
-očkování proti chřipce
-příspěvek na sportovní aktivity

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici, zašlete prosím svůj životopis s průběhem praxe a motivační dopis na martin.sachta@aptar.com
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Čkyně.