Administrativně - technický pracovník, pracovnice

  • Brno

Pracovní místo ( Administrativně - technický pracovník, pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úspěšná společnost zabývající se správou nemovitostí příjme schopného pracovníka/ci na pozici administrativně-technický pracovník správy domů. Požadujeme: SŠ vzdělání-stavební obor je výhodou, znalost práce na PC - Word, Excel… program - WinDomy, DES (výhodou). Výborné komunikační schopnosti,odolnost proti stresu,schopnost administrativní práce i práce v terénu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost. Pracoviště Brno-Žabovřesky, Vychodilova 17. Nástup od 1.4.2018 nebo dle dohody.
NABÍZÍME:
Nástupní plat dle znalostí a praxe od 17.000,- Kč + odměny
Práci ve stabilní a zavedené firmě v dobrém kolektivu.
Zaškolení, zapracování a další odborný růst,smlouva na dobu neurčitou.
Řadu firemních benefitů: školení a vzdělávání,5 týdnů dovolené,
stravenky, odměny dle pracovního řádu.
Pro zájemce, kteří nejsou z Brna a blízkého okolí, je možnost ubytování.
Nabídky a profesní životopis zasílejte na e-mail: info@bytasen.cz , info podá p.Pacáková, tel: 513 030 600 .
Volné místo administrativně - technický pracovník, pracovnice pro lokalitu Brno.