Vedoucí směny studené kuchyně

  • Žiželice

Pracovní místo ( Vedoucí směny studené kuchyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vedoucí směny – studená kuchyně
Crocodille je jedním z největších výrobců BAGET A SENDVIČŮ.
Jsme rodinná, česká společnost působící více jak 27 let na českém i zahraničním trhu.

VŠE CO DĚLÁME RUKAMA VYCHÁZÍ Z NAŠICH SRDCÍ.

Požadujeme:
- SOU, SŠ vzdělání oboru kuchař nebo potravinářské technologie
- výhodou zkušenosti s vedením lidí,
- ochota pracovat ve směnném provoze
- časová flexibilita

Náplň práce:
- vedení kolektivu zaměstnanců
- plánování spotřeby
- zajištění kontiunální přípravy surovin pro výrobní halu
- zajištění chodu celé směny ( příprava surovin, krájení, zpracování, balení,  )
- práce s PC

Nabízíme:
* zajímavé mzdové ohodnocení
* zaměstnancům bez častých absencí vyplácíme 13. plat
* příplatek za dopravu
* příplatek za dochvilnost 1 000,- Kč v případě odpracování všech naplánovaných směn
* náborový příspěvek až 10 000 Kč
Volné místo vedoucí směny studené kuchyně pro lokalitu Žiželice.