Bohumil Benda

Tesař, klempíř, pokrývač

Odeslat

Pracovní náplň
Volné místo tesař-klempíř-pokrývač pro lokalitu Zálezly
- zaměstnavatel: Bohumil Benda
- pracoviště: Zálezly 90, PSČ 384 81
- kontakt: Bohumil Benda, Benda.B@seznam.cz, 723 463 217, první kontakt nutno učinit telefonicky.
- minimální stupeň vzdělání: střední odborné
- pracovní poměr: 01. 08. 2018
Volné místo tesař, klempíř, pokrývač pro lokalitu Zálezly.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesař, klempíř, pokrývač

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Bohumil Benda
Ulice: 90
Město: Zálezly
PSČ: 384 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohumil Benda
E-mail: Benda.B@seznam.cz
Telefon: +420 723 463 217

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bohumil Benda