Technik měření

  • Chodov

Pracovní místo ( Technik měření ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem - na adresu kamila.kazda@kh-czechia.cz

Popis pracovního místa:
- dodržování standardů kvality
- provádět pravidelná měření výrobků na oddělení vstřikovny plastů dle stanovených kontrolních plánů
- zadávat naměřené hodnoty do Q-systému Babtec pro novou výrobu
- dohlížet na aktuálnost stanovených kontrolních rozměrů výrobků dle platné výkresové dokumentace
- spolupracovat při stanovování a analýze systému měření (MSA)
- spolupracovat na správě měřidel, měřících přípravků a zařízení včetně pravidelné kalibrace
- vytvářet programy pro digitální měřící systém Keyence
- spolupracovat s ostatními výrobními útvary (kvalita, logistika, technologie, údržba)

Požadavky:
- znalost čtení výkresové dokumentace
- spolehlivost a pečlivost
- znalost práce na PC (informační systémy a MS Office)
- aktivní znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
- flexibilita, odpovědnost a samostatnost
- komunikační a organizační schopnosti
- týmový hráč, tvůrčí a inovativní myšlení

Zaměstnanecké výhody:
- pružná pracovní doba, příspěvek za splnění pracovního fondu, služební telefon, jazykové kurzy
Volné místo technik měření pro lokalitu Chodov.