Pracovník/ce klientského centra

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Pracovník/ce klientského centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK/CE KLIENTSKÉHO CENTRA
Datum nástupu dohodou. Možnost práce i zkrácený pracovní poměr 20 hod./týd. nebo DPČ.
POŽADUJEME: Pečlivost a zodpovědnost. Dobré komunikační schopnosti. Po zapracování samostatnost při výkonu práce. Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Znalost MS Office (Word, Excel). Nepotřebujete praxi, rádi Vás zaučíme.
NÁPLŇ PRÁCE: Administrativní činnost a práce v kanceláři. Práce s rodinnými rozpočty, jejich vyhodnocování. Odborná podpora spolupracovníků (zpravidla telefon, e-mail). Zpracování a kontrola dokumentace klientů, komunikace s klienty. Práce na PC, evidenční činnost.
NABÍZÍME: Zázemí stabilní firmy. Osobní přístup. V případě osvědčení změna poměru na dobu neurčitou. Firemní telefon i k soukromým účelům. Pružnou pracovní dobu. Příjemné pracovní prostředí a moderní systém práce. Výkonnostní bonusy a odměny. Mzda od 18000 Kč.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky 777 722 744, e-mailem: sramek@abivia.cz
ov. 9.4.
Volné místo pracovník/ce klientského centra pro lokalitu Valašské Meziříčí.