MATERIÁLOVÝ/Á ÚČETNÍ/SKLADNÍK

  • Ostrov

Pracovní místo ( MATERIÁLOVÝ/Á ÚČETNÍ/SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Dušková Jitka, e-mail: duskova@konceptfast.cz

Náplň práce:
evidence přehledu jednotlivých objednávek a zakázek, inventury zboží na skladu, příjem a výdej zboží ze skladu, měsíční uzávěrky skladu, spolupráce na tvorbě ceníků společnosti.
Požadavky :
SŠ vzdělání s maturitou nebo minimálně SOU s maturitou, znalost práce na PC (skladová evidence, fakturace), znalost účetního programu POHODA výhodou, ochota pracovat a učit se novým věcem, zodpovědný přístup, spolehlivost, loajálnost a samostatnost, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme :
práce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou do jednoho roku, potom na dobu neurčitou, práce v jednosměnném provozu,stabilní zázemí společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Termín nástupu : od 01.května 2018.

Místo výkonu práce: Krušnohorská 786, 363 01 Ostrov
Volné místo materiálový/á účetní/skladník pro lokalitu Ostrov.