INSTRUKTOR/KA VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT

  • Bílá

Pracovní místo ( INSTRUKTOR/KA VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 z:12/3/2018 (HPP, nebo DPP) a:23/5/2018
Práce na DPP, nebo možnost i na HPP.
Náplň práce:
- realizace tematicky zaměřených programů pro děti, žáky a studenty z mateřských, základních a středních škol
- programy probíhají ve formě půldenních, popřípadě jednodenních výletů nebo vícedenních škol v přírodě a kurzů s environmentální tématikou
Požadujeme:
- kladný vztah k práci s dětmi, příjemné vystupování
- kurz volnočasových aktivit (zajistíme před sezónou za zvýhodněnou cenou)
- pozitivní a aktivní přístup, organizační a komunikativní schopnosti, bezúhonnost
Nabízíme:
- práci na horách s dětmi, firemní oblečení zdarma, ubytování a stravu ve středisku za nákladové ceny, kariérový postup a možnost další spolupráce (správce dětského parku, stánkař, instruktor lyžování), zvýhodněný vstup na wellnes, společné akce
Kontakt e-mailem viz výše.
Volné místo instruktor/ka volnočasových aktivit pro lokalitu Bílá.