VEDOUCÍ OBRÁBĚNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ OBRÁBĚNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-Řízení týmu 40ti osob
-Podávání pravidelného reportingu managementu firmy
-Zodpovídat za plnění výrobního plánu
-Zodpovídat za efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů
-Řešení neshodné výroby na obrábění včetně realizace nápravných opatření
-Pravidelně komunikovat s ostatními odděleními
-Zodpovídat za dodržování 5S, BOZP, pracovních postupů

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-SOŠ/VŠ technický obor podmínkou
-min. 3 roky praxe v obdobné pozici
-AJ na úrovni B1
-znalost výrobních postupů a technické dokumentace
-práce s PC MS Office - pokročilá úroveň
-práce s IS Helios Orange – velkou výhodou
-znalost procesu obrábění výhodou
-řidičský průkaz sk. B
-organizační schopnosti, kreativní myšlení, časová flexibilita, odolnost vůči stresu
-pozitivní přístup k lidem a práci

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-jednosměnný provoz PO – PÁ
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE
Volné místo vedoucí obrábění pro lokalitu Liberec.