STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

  • Děpoltovice

Pracovní místo ( STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: provozovna Děpoltovice, okr. Karlovy Vary
Optimální nástup: ihned, nejpozději však 1.5.2018
Náplň práce: obsluha a údržba kolového nakladače při expedici kameniva, obsluha speciálních strojů (kropicí vůz, smykem řízený nakladač)
Požadujeme: SOU vzdělání, řidičský průkaz skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, flexibilitu, fyzickou zdatnost
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení dle kvalifikace a praxe, 5 týdnů dovolené na zotavenou, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 10.000,- Kč, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, roční odměny, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu zaměstnavateli, program benefitů Flexi Pass, po roce trvání pracovního poměru možnost příspěvku na penzijní pojištění
Volné místo strojník kolového nakladače pro lokalitu Děpoltovice.