PROJEKTANT NN/VN

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTANT NN/VN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované dovednosti:
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb., §5 a vyšší - Povinné, možnost zajištění si rekvalifikace na úřadě
Řidičský průkaz, skupiny B, C, E, T + Profesní ŘP - Nepovinný, možnost zajištění rekvalifikace na úřadě

Požadujeme:
Flexibilita - schopnost řešit neočekávaný problém
Zodpovědný iniciativní přístup
Smysl pro týmovou práci
Znalost a orientace v projektové dokumentaci (PD)
Ochota prohlubování odborných znalostí v normách a technické dokumentaci
Snaha porozumění pracovním instrukcím

Nabízíme:
Plný pracovní úvazek
Místo práce Liberec a okolí
Dovolená navíc
Naturální výhody
Zvláštní prémie
Možnosti profesního a kariérního růstu
Práce na zajímavých projektech pro významné klienty
Příjemné rodinné prostředí
Možnost pružné pracovní doby
Sick days - placené dny volna v době nemoci
Mobilní telefon
Podpora odborného vzdělávání - Rekvalifikace

Zaslat životopis (CV).
Musí obsahovat základní informace: jméno a kontaktní údaje, vzdělání, zaměstnaneckou historii a informace o jakýchkoli dalších schopnostech nebo zkušenostech, kterými disponujete, např. o absolvovaných školeních, počítačových dovednostech, cizích jazycích, které ovládáte a profesních asociací, jichž jste členem. Prosím, uvádějte pouze fakta.
Volné místo projektant nn/vn pro lokalitu Liberec.