LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. Lakýrník na práškové lakovně

Lakýrník na práškové lakovně

Odeslat

Pracovní náplň
Lakýrník na práškové lakovně, nepřetržitý provoz, dvanáctihodinové směny.
Požadujeme:
- vyučení v oboru lakýrník/natěrač nebo 2 roky praxe
- manuální zručnost
- spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
Nabízíme :
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástupní mzda 120,- Kč/hod. + příplatky
- možnost zvýšení mzdy po zapracování
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
Volné místo lakýrník na práškové lakovně pro lokalitu Letovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lakýrník na práškové lakovně

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
Ulice: Pražská 333
Město: Letovice
PSČ: 679 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: -
E-mail: prace@lsletovice.cz
Telefon: +420 516 487 712

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.