technolog

  • Tábor

Pracovní místo ( technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme přední výrobce slídových izolačních materiálů se sídlem v Táboře.
Náplň práce: tvorba a správa ISO dokumentace, tvorba norem a cenových návrhů, technologické procesy, kooperace v rámci mezinárodního týmu, technická podpora prodeje, příprava vzorků pro zákazníky
Požadavky: SŠ vzdělání - technický obor, angličtina na komunikativní úrovni, práce na plný úvazek
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání, finanční ohodnocení odpovídající pozici, možnost pracovat v nadnárodní společnosti, příjemný pracovní kolektiv, pracovní cesty do zahraničí, dle zaučení pracovní smlouva na dobu neurčitou
Odměny, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, závodní stravování, kantýna, poukázky na volnočasové aktivity, firemní akce
Volné místo technolog pro lokalitu Tábor.