Vedoucí pracovnice služeb v prádelně - pouze pro OZP

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí pracovnice služeb v prádelně - pouze pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaslat životopis na e-mail, návštěvu pracoviště dohodnout telefonicky.
Prádelna, mandlovna, Světlana Odehnalová, Cornovova 2,61800, Brno 18. Mob 608967740
Email:svetlana.odehnalova@seznam.cz
Vedoucí pracovnice služeb v prádelně pouze pro OZP.
Otevírací doba prádelny je PO-PÁ od 9-18hod.
Převážně ranní, zřídka odpolední směna.
HPP, zkrácený úvazek - minimálně 25 hod. týdně.
Mzda 10000 po zapracování
Nástup IHNED
V prádelně máme menší zakázky: praní, žehlení, mandlování.
Pracovní náplň : příjem-vydej zakázek, vedení pokladny, praní a chystání prádla pro další zpracování. Máme malý přátelský kolektiv. Používáme moderní zařízení. Očekáváme org. schopnosti, zručnost a spolehlivost.
Volné místo vedoucí pracovnice služeb v prádelně - pouze pro ozp pro lokalitu Brno.