KONSTRUKTÉR

  • Liberec

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- navrhování konstrukčních řešení ve VariCAD
- tvorba výkresové dokumentace pro výrobu
- vedení výkresové dokumentace
- tvorba technologických postupů pro výrobu
- výstupní kontrola hotových výrobků
- organizační harmonogram výstupních termínů výroby
Požadavky:
- VŠ nebo SŠ strojírenského zaměření
- orientace v technické výkresové dokumentaci
- práce v grafickém prostředí VariCAD podmínkou
- znalost MS Office (především Excel)
- technické myšlení
- pečlivost
Nabízíme:
- práce na HPP
- pracovní doba od 7:00 do 15:30 hodin - jednosměnný provoz
- pracoviště Liberec
- příspěvek na stravné
- firemní vzdělávání
- práce v dynamickém kolektivu
Pracovní místo je vhodné i pro absolventy.
V případě zájmu zasílejte své životopisy pouze na uvedený e-mail: nigrinova@metalo.cz
Volné místo konstruktér pro lokalitu Liberec.