VEDOUCÍ SERVISU

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- SŠ s maturitou elektrotechnického směru
- vyhláška 50 §6 nutná
- výborné organizační schopnosti - vedení servisního týmu
- praxe v oboru vratových a bránových systémů nutná
- příprava materiálů k montážím vratových systémů, bránové a parkovací techniky
- velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
- čtení v technické dokumentaci
- spolupráce s vedoucím montáží a ostatními odděleními
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- komunikace se zákazníky na velmi dobré úrovni
- pečlivost a časová flexibilita
Nabízíme:
- individuální přístup
- práce na HPP - jednosměnný provoz
- volné víkendy
- pracoviště Liberec
- služební telefon, notebook
- příspěvek na stravné (stravenky nebo možnost stravování přímo ve firmě)
- možnost dalšího vzdělávání, podpora osobního rozvoje a prohlubování kvalifikace
- práce v dynamickém kolektivu
- bonusová složka mzdy
V případě zájmu zasílejte své životopisy pouze na uvedený e-mail: nigrinova@metalo.cz
Volné místo vedoucí servisu pro lokalitu Liberec.