DĚLNÍK V ODĚVNÍ VÝROBĚ - ŽEHLENÍ

  • Sušice

Pracovní místo ( DĚLNÍK V ODĚVNÍ VÝROBĚ - ŽEHLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné pouze pro OZP - chráněný trh práce
POŽADUJEME: ZŠ nebo vyučení, zodpovědnost, pečlivost, smysl pro dobře odvedenou práci, manuální zručnost
VÝHODOU: znalost šití na průmyslovém šicím stroji
NÁPLŇ PRÁCE: žehlení hotových výrobků a pomocné zažehlování dílů při výrobě, popřípadě jiné pomocné práce v oděvní výrobě
NABÍZÍME:zkrácený úvazek 4 - 6 hodin /den, zaučení, práce v malém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí, možnost přizpůsobení pracovní doby
FIREMNÍ BENEFITY: příspěvek na penzijní připojištění, možnost vedení účtu zdarma, občerstvení na pracovišti, při dobrých pracovních výsledcích poukázky na masáže a pedikúru
Mzda 12 200 Kč při plném úvazku + odměny
Kontakt: Ilona Matějčková 733 133 146, personalni@2pservis.cz
Volné místo dělník v oděvní výrobě - žehlení pro lokalitu Sušice.