VÝVOJOVÝ INŽENÝR - PROGRAMÁTOR

  • Střítež

Pracovní místo ( VÝVOJOVÝ INŽENÝR - PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co od vás očekáváme:
VŠ/ VOŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika nebo vývoj SW
základní znalost analogových obvodů
osvědčení vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 5
základní zkušenosti s návrhem desek plošných spojů
zkušenost s vývojem FW pro ARM procesory
znalost anglického jazyka - schopnost porozumět manuálům a katalogovým listům
analytické myšlení, samostatnost při řešení problémů
komunikativnost a schopnost práce v týmu
výhodou - orientace v problematice měření a detekce ionizujícího záření, znalost programování pro PC (v jazycích C, C++ nebo Delphi), znalost komunikačních protokolů (RS-232/485, MODBUS, TCP/IP atd.), znalost programu Eagle
znalost českého jazyka.

Co bude náplní vaší práce:
návrh, vývoj a testování embedded systémů pro měření a detekci ionizujícího záření
vývoj FW pro ARM procesory
testování prototypů
příprava dokumentace
spolupráce na vývoji zařízení využívající nejnovější technologie v oblasti detekce ionizujícího záření.
Zaměstnanecké výhody:
o zázemí silné a stabilní společnosti
o odpovídající mzdu (včetně příplatků) a odměny (roční, ze zisku firmy)
o možnost seberealizace a odborný a profesní růst
o 25 dní dovolené
o stravenky
o zvýhodněný telefonní tarif u firemního mobilního operátora
služební telefon a notebook
o příspěvek na
Volné místo vývojový inženýr - programátor pro lokalitu Střítež.