Úředník referenta státní správy lesů a státního dozoru v lesích a myslivosti, od

  • Bruntál

Pracovní místo ( Úředník referenta státní správy lesů a státního dozoru v lesích a myslivosti, od ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Město Bruntál vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních
samosprávních celků, výběrové řízení na místo:

Úředníka/ce - referenta/ky státní správy lesů a státního dozoru v lesích a myslivosti, oddělení ekologie krajiny a zemědělství,
odboru životního prostředí, silničního hospodářství a zemědělství

na dobu: neurčitou
s místem výkonu práce: Bruntál
zařazení v platové třídě: 10.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má České republice trvalý pobyt
- dosáhla věku 18 let
- je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk

Další požadavky:
- VŠ v bakalářském studijním programu lesnického směru nebo jiného směru přírodovědného, veterinárního, zemědělského nebo právnického
- zkouška z myslivosti, pokud není absolventem VŠ lesnické
- orientace v zákoně o myslivosti a rybářství
- uživatelská znalost práce na PC
- samostatnost, komunikativnost, preciznost, zodpovědnost
- odborná způsobilost podle zák. č. 312/2002 Sb. výhodou
- praxe při výkonu práva myslivosti výhodou
- ŘP sk. B výhodou

Charakteristika vykonávané pozice:
- výkon přenesené působnosti na úseku státní správy myslivosti podle zákona č. 449/2001 Sb.
- výkon přenesené působnosti na úseku státní správy rybářství podle zákona č. 99/2004 Sb.

Nabízíme:
Pružnou pracovní dobu, 5 dnů sick days, 5 týdnů dovolené a další benefity.

Písemná přihláška uchazeče m