Pracovník plánování výroby

  • Bruntál

Pracovní místo ( Pracovník plánování výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c
POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání technického zaměření, nejlépe z oboru IT
- znalost práce na PC (znalost základů Word, Excel, do doplňujících systémů bude pracovník zaškolen)
- výhodou zkušenosti s obsluhou informačních a ERP systémů
- samostatnost, důslednost, komunikativnost, flexibilita

NÁPLŇ PRÁCE:
- plánování výrobního procesu na jednotlivých výrobních linkách
- příprava a kontrola výrobní dokumentace
- koordinace zakázek, příprava a kontrola expedic
- plnění dílčích úkolů technologického charakteru
- příprava podkladů a kontrola dodržování pravidel GMP

NABÍZÍME
- práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
- nástupní mzda 22 - 25.000,- Kč, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče, po zapracování až 28.000,- Kč
- firemní benefity: měsíční motivační odměna, čtvrtletní a roční prémie, týden dovolené navíc, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, a jiné

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou, plný pracovní úvazek

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Bruntál

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned nebo po dohodě

Zaměstnanecké výhody : měsíční motivační odměna, čtvrtletní a roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné.
Hlásit se na e - mail : monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 / po - pá od 8.00 do 14.30 hodin /.
Z : 9.3.2018
Volné místo pracovník plánování výroby pro lokal