UČITEL/KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - OBOR INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

  • Písek

Pracovní místo ( UČITEL/KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - OBOR INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském (bakalářském) studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů ICT pro střední školy, nebo
- odborné vysokoškolské vzdělání v oborech IT. Absolvované studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících výhodou.
Znalost programovacího jazyka C, C++, C#., nebo znalost datových sítí a Cisco - akademie.
Nabízíme: stravování, možnost čerpání příspěvku z FKSP, podpora odborného růstu, prázdniny
Zájemci mohou zasílat životopis na email: uhlik@sps-pi.cz
Volné místo učitel/ka odborných předmětů - obor informační technologie pro lokalitu Písek.